Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Morgan Freeman slaví 83: Herce proslavily skandály a údajný poměr s vnučkou

Morgan Freeman slaví 83: Herce proslavily skandály a údajný poměr s vnučkou
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
narozeniny
Jeden z nejoceňovanějších hollywoodských herců Morgan Freeman dnes slaví 83. narozeniny. Ačkoliv si zahrál v bezpočtu úspěšných snímků a v mnoha svých rolích vynikal, největší pozornost na sebe během své kariéry strhl kvůli skandálům. Především poté, co světlo světa spatřila informace, že měl dlouholetý poměr se svou nevlastní vnučkou.

Morgan Freeman se proslavil jako muž, který svou hereckou kariéru dokázal rozjet až v 50 letech. Role na Broadwayi z něj světovou celebritu neudělaly, až příležitost ve filmu Chytrák v roce 1987 mu přinesla to, po čem toužil - peníze, jméno, které zná každý, a dokonce nominaci na Oscara.

Ačkoliv má Freeman za sebou nespočet skvělých rolí, například ve filmech Božský Bruce, Million Dollar Baby, Vykoupení z věznice Shawshank či Sedm, mnoho lidí ho více než díky jeho talentu zná kvůli jeho skandálům.

Morgan Freeman měl rád alkohol

Freeman v minulosti holdoval alkoholu, především v době, kdy jeho kariéra ještě nebyla ani zdaleka tak úspěšná jako dnes. Od nadměrné konzumace lihovin ho dokonce neodradil ani fakt, že jeho otec zemřel na cirhózu jater.

Prolévané alkoholem bylo i jeho první manželství. Jeanette Adair Bradshaw si Morgan vzal v roce 1967 a společně pili a podporovali se i v kouření marihuany. Právě kvůli tomu, že se společně oddávali těmto neřestem, se vztah na konci 70. let rozpadl.

Vnučka

Největší tajemství na Morgana Freemana prasklo v roce 2015. Tehdy byla ubodána jeho nevlastní vnučka E'Dena Hines, kterou zavraždil její přítel s tím, že z ní chtěl vyhnat ďábla. Na povrch tehdy vyšlo, že s ní herec udržoval dlouholetý poměr.

E'Dena se s poměrem měla svěřit Morganově tehdejší ženě, která okamžitě podala žádost o rozvod. Jakmile se tato informace roznesla, začalo se objevovat více a více žen, které Freemana obviňovaly ze sexuálního zneužívání. Herec všechno dodnes popírá.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy