Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Leoš Mareš vyrazil na výlet svým Rolls-Roycem: Autu za 8 milionů došel po cestě benzín

Leoš Mareš vyrazil na výlet svým Rolls-Roycem: Autu za 8 milionů došel po cestě benzín
Zdroj: IG: @leosmares
Předchozí Další
+ Další 3 fotografie
prekérní situace
Moderátor Leoš Mareš (44) si potrpí na luxus a auta. A nejlépe, když se tyto dvě věci spojí. Svůj nádherný bílý Rolls-Royce Cullinan obdivuje více méně neustále a je také proč. Jenže takové vozidlo potřebuje pevnou ruku a také se o něj musí jeho pán řádně starat. Leoš u svého mazlíka nevychytal spotřebu benzinu...

Bílý Rolls-Royce Cullinan je chloubou moderátora Leoše Mareše. Masivní SUV z Velké Británie je jedno z nejrychlejších a také nejluxusnějších na světě. A také jedno z těch velmi náročných na údržbu, hlavně co se týče spotřeby.

Rolls-Royce Cullinan

Rolls-Royce Cullinan

Pod kapotou ukrývá benzínový motor 6,75 V12 a výkon až 571 koní. Hmotnost auta činí 2 660 kg, ale i tak zvládne stovku za 4,8 sekundy. Udávaná spotřeba u vozidla je kolem 22 litrů benzinu na 100 kilometrů. Nádrž pojme na 100 litrů benzinu. A právě takového "mazlíka" vlastní moderátor Leoš Mareš.

Více o tématu

Na výletě mu došel benzin

Udávaná spotřeba paliva je kolem 22 litrů benzinu na 100 kilometrů ve městě. Nádrž pojme na 100 litrů, ale vzhledem ke spotřebě auta to není tak moc. A přesně tohle se vymstilo českému moderátorovi a zpěvákovi. S vozem, který stál 8 milionů korun, vyrazil do Trocnova k památníku Jana Žižky a zůstal tam trčet. Došel mu totiž benzín, o čemž informoval web Autoforum.

Pár místních Mareše našlo, jak odstavil luxusní auto u kraje silnice. Nikdo neměl tušení, proč tam vůbec zastavil, což pak sám vysvětlil na svém Instagramu. "I v autě, které v základní výbavě stojí 8 milionů korun, může dojít palivo," vylíčil prekérní situaci Mareš.

Pro luxusní auto luxusní palivo

Pro tento motor je předepsán Natural98 a lepší. Takových pump je ale v Jihočeském kraji málo. Ty s benzinem Natural98 nebo lepším jsou pak nejblíže v Českých Budějovicích, Českém Krumlově, na hlavním tahu na Rakousko nebo na Brno. Všechno je to desítky kilometrů daleko.

Leoš palivo za pomoci místních nakonec sehnal a odjel. Na snímky, jak to vypadalo, když jeho vozidlo stálo, se můžete podívat ve fotogalerii. Zbývá otázka, zda luxusní vůz za osm milionů má kontrolku, která hlásí hladinu paliva v nádrži...

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy