Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Slovenský hudební producent Jaroslav Slávik, známý jako Jaro Slávik, se narodil 9. července 1974 v Bratislavě.

Živí se též jako manažer a scenárista. Scenáristiku vystudoval na Vysoké škole múzických umění v Bratislavě. V rozpětí let 1995 až 1999 zastával post výkonného ředitele slovenské pobočky vydavatelství EMI V této funkci byl historicky vůbec nejmladší. To však nebylo překážkou, společnost dovedl k historicky nejlepšímu hospodářskému výsledku.

Později vedl také ukrajinskou pobočku EMI. Po dobu osmi let vedl východoevropskou pobočku společnosti Warner Music ve Vídni. Byl také vedoucím centra výroby a vývoje ve slovenské televizi Markíza

Mezi jeho objevy patří například zpěvačka Ruslana která ovládla soutěž Eurovize Udržuje přátelské vztahy s mnoha předními světovými umělci (Phil Collins, Shaggy, Arash, Sean Paul a další). Pomáhal s organizací prvního koncertu Madonny v Moskvě.

Od roku 2010 je porotce talentové soutěže Česko Slovensko má talent kterou vysílá česká televize Prima a slovenská televize JOJ Je stálicí této show, jako jediný z porotců se zúčastnil zatím všech sedmi odvysílaných řad. Za stůl porotce zasedne i v osmé řadě Česko Slovensko má talent 2019

O své dvacetileté kariéře v hudebním průmyslu vydal biografickou knihu Nejde o talent.

V širší známost se dostal kvůli tomu, že v 18 letech natočil dva pornografické filmy s gay tematikou, jednalo se o snímky Accidental Lovers a Nighthawken, ve kterých účinkoval pod pseudonymem Roman Gregor.

Je ženatý a se svou ženou Andreou má dva syny.

Články