Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Manžel hejtmanky Jermanové se nechutně opřel do ODS a Kupky: Je mi z vás na blití, jste parta buzer*ntů

Manžel hejtmanky Jermanové se nechutně opřel do ODS a Kupky: Je mi z vás na blití, jste parta buzer*ntů
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
nadávky
Velmi ostrý komentář zanechal na profilu Martina Kupky (44) z ODS Jakub Pokorný (35). Manžel Jaroslavy Pokorné Jermanové (50) nepoužil při komentování příspěvku ty nejslušnější výrazy. Kupkovi a celému ODS totiž nadával do buze*antů...

Politik Martin Kupka z ODS si už na začátku srpna vyrazil na kolo se svými kolegy. "Dnešní cyklo výprava prověřila naše síly! Vlašimsko je prostě kopcovitá krajina. Na všechna setkání se starosty a občany jsme ale dorazili včas. Když víte, že ten kopec musíte vyjet, tak ho prostě vyjedete," pochvaloval si v příspěvku politik.

Jakub Pokorný a výhody manželství

Jakub Pokorný a výhody manželství

Jakub Pokorný je ženatý s hejtmankou Středočeského kraje Jaroslavou Pokornou Jermanovou. Jsou to dva roky, co se přišlo na to, že si užíval výhody její pozice. Přesněji se vozil ve voze značky Škoda Superb, jak zjistil web Seznam Zprávy. Prakticky denně se s ním dopravoval dva kilometry do svého kadeřnického salónu.

V Superbu typu Laurin & Klement, tedy v nejlepší výbavě, mohl podle hejtmanky volně jezdil, neb to měli ve smlouvě s krajem, kdy Jermanové připadla dvě služební auta. Žádný jiný kraj v té době neměl tak výhodné podmínky.

Více o tématu

Příspěvku si, zřejmě až dnes, všiml mladý manžel hejtmanky Středočeského kraje Jaroslavy Pokorné Jermanové. Jakub Pokorný si neodpustil ošklivý komentář, který vyvolal menší pozdvižení. "Dobrý den pane Kupka, připadá mi, že jste objevil zrovna kopec. Je mi z vás na blití a ještě vedle sebe toho knírače. Parta buze*antů," napsal hanlivě manžel Jermanové.

Lidé se mu přišli vysmát

Pochopitelně přišly i reakce na tento ošklivý komentář. "Inteligent promluvil," smějí se Pokornému uživatelé. "Jen tak dál, děláte ODS skvělou kampaň," napsala slečna Barbora. Vzniklo i dokonce vtipné meme, které si utahuje právě z hejtmančina manžela, najdete ho v galerii. Další si dělali legraci z oslovení, které použil. Našli se i tací, kteří se jeho homofobii vysmáli.

Manžel hejtmanky Jaroslavy Pokorné Jermanové na sebe možná upoutal pozornost, ale ne asi tak, jak by chtěl...

Související články

Další články

Nejnovější kauzy