Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Hvězda devadesátek Kelly Rowland se stane maminkou: Druhé dítě porodí na prahu čtyřicítky

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
těhotenství
Kelly Rowland (39), která se proslavila jako členka skupiny Destiny's Child a v 90. letech patřila mezi nejslavnější zpěvačky, se stane podruhé maminkou. Její první syn Titan, který se narodil v roce 2014, se tak dočká sourozence.

Zpěvačka Kelly Rowland a její manžel Tim Weatherspoon se těší na druhého potomka. Jejich první syn Titan, který se narodil v roce 2014, se na začátku příštího roku dočká mladší sestřičky nebo bratříčka.

Radostnou novinku hvězda 90. let oznámila prostřednictvím magazínu Women's Health, pro jehož titulní stránku zapózovala a pochlubila se těhotenským bříškem. Promluvila i o tom, že v očekávání trpí chutěmi na arašídové máslo.

Obzvlášť letos je podle zpěvačky důležité si připomínat hodnotu života. „Lidé nesmí zapomenout, jak vzácný život je. A přivést na svět dítě... V únoru mi bude 40, musím se o sebe starat,“ vysvětlila pro magazín.

Gratulace

Kelly Rowland a její muž se dočkávají gratulací od fanoušků i hvězdných kolegů. Vše nejlepší do těhotenství a hladký porod jim popřála například zpěvačka Ciara, herečka Kerry Washington či vdova po basketbalové legendě Vanessa Bryant.

Související články

Další články