Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Andělské krásky: Tyto české a slovenské bohyně spolupracovaly s Victoria's Secret

České a slovenské krásky na Victoria's Secret.
Zdroj: Archiv Victoria's Secret, kolas eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
Česká stopa v zahraničí

O tom být součástí známé značky spodního prádla Victoria's Secret sní miliony dívek a žen po celém světě. Ne všem se ale poštěstí předvádět nebo fotit prádlo této věhlasné značky. Několika českým a slovenským modelkám se to ale v minulosti přece jen podařilo. Které to byly?

Přehlídka Victoria's Secret bývala popisována jako nejluxusnější show, plná těch nejkrásnějších modelek a nejpropracovanějšího spodního prádla, tematických segmentů a zajímavých hudebních doprovodů. Show se pořádala pravidelně od roku 1995 až do roku 2018. Kvůli dlouhodobým problémům, klesajícím ziskům a také sledovanosti se ale tvůrci rozhodli, že ji stáhnou.

Eva Herzigová

Eva Herzigová si svým vzhledem podmanila nejen Česko, ale hlavně zahraničí. Pro Victoria’s Secret odkráčela tři přehlídky v letech 1999 až 2001 a nafotila s nimi i mnoho kampaní a katalogů. Ačkoliv s nimi nikdy nepodepsala smlouvu a ani se nestala oficiálním andílkem, pravoplatně se zapsala mezi fanoušky této značky.

Karolína Kurková

Karolína Kurková patří k nejkrásnějším a hlavně nejznámějším českým modelkám, které prorazily ve světě. Svou první přehlídku pro Victoria’s Secret šla teprve v šestnácti letech. O dva roky později už měla možnost vynést speciální fantasy bra, která měla hodnotu neuvěřitelných deseti milionů dolarů.

Kontrakt se značkou spodního prádla jí skončil v roce 2009. Za tu dobu, co s nimi spolupracovala, stihla jít několik těchto věhlasných přehlídek, měla možnost otevírat některé segmenty v rámci show a nafotila množství kampaní.

Daniela Peštová

Se značkou podepsala česká kráska Daniela Peštová kontrakt v roce 1997. Oficiální přehlídku pro ně šla o rok později a hned měla možnost vynést speciální podprsenku za pět milionů dolarů. Takovou příležitost nedostává téměř žádná nová modelka u této značky spodního prádla. Stala se také oficiálním andílkem Victoria’s Secret a kontrakt s nimi ukončila v roce 2001. Kromě přehlídek pro ně nafotila také mnoho kampaní.

Hana Soukupová

Supermodelka Hana Soukupová šla po mole přehlídky Victoria’s Secret hned dvakrát, a to v letech 2005 a 2006. Jednou to bylo v kostýmu žirafy a podruhé v tělovém setu.

Hana Jiříčková

Devětadvacetiletá Hana Jiříčková byla poslední českou modelkou, která měla možnost spolupracovat se značkou Victoria’s Secret. Její krásný obličej, vystouplé lícní kosti a udržovaná figura z ní do dnešních dní dělají velmi žádanou modelku v zahraničí. Pro americkou značku spodního prádla fotila hlavně kampaně jejich podznačky s názvem PINK.

Petra Němcová

Petra Němcová pravoplatně patří mezi nejznámější česká jména ve světovém modelingu.​ Není proto divu, že se značkou Victoria's Secret úzce spolupracovala, ačkoliv nikdy nešla žádnou přehlídku.

Michaela Kociánová

Slovensko sice u Victoria's Secret nemělo tolik krásek jako Česká republika, ale také se může alespoň jednou pochlubit. A to konkrétně krásnou Michaelou Kociánovou. Přehlídky pro značku se zúčastnila sice jen jednou, ale nafotila pro ně mnoho snímků do plavkových katalogů.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy