Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Zvrhlý pedofil znásilňoval nezletilou dívku. Pak zneužil i dítě, které porodila

Pedofil znásilňoval dívku a pak i dítě, které počali.
Zdroj: profimedia.cz
Anglií otřásl šokující případ pedofila, který se neštítí opravdu ničeho. Gordon Dean (79) znásilňoval nezletilou dívku, se kterou počal dítě. Když se narodilo, znásilňoval i jeho. Za tento odporný čin už byl obžalován.

Nezletilou dívku Dean znásilňoval 7 let, začal s tím, když jí bylo 13. Sexuálně ji obtěžoval a terorizoval. Dívka byla bezmocná a bála se s tím komukoliv svěřit. Dean jí totiž vyhrožoval, že pokud cokoliv řekne, stane se něco špatného. Co tím ale myslel, neřekl.

Dívka trpěla jeho znásilňování dlouhé roky, nakonec dokonce otěhotněla a porodila holčičku. Jakmile holčička trochu povyrostla, pedofil se vrhl i na ni. A znásilňoval tak obě dvě.

Svojí dceru začal sexuálně obtěžovat ještě dříve než její matku. Už když jí bylo 8 let a zneužíval ji 4 roky. Terorizoval ji stejně jako její matku a vyhrožoval jí, že pokud něco řekne, dopadne to všechno velmi špatně. Dítě se nemělo jak bránit.

Nakonec se na vše přišlo a pedofil skončil před soudem. Nejdříve zapíral a tvrdil, že on rozhodně nikoho neznásilňoval, pak se ale přiznal. Obžaloba měla totiž výsledky testů DNA a ty patřily Deanovi.

Obě své oběti připravil Dean o panenství i o normální život. Mladší oběť řekla, že trpí depresemi a má sebevražedné myšlenky. „Kvůli němu jsem nikdy neměla normální život. Mám dojem, že mi ukradl dětství,“ řekla mladší oběť.

Dean nakonec skončil za mřížemi na nejméně 10 let. Pokud bude v té době ještě naživu, může požádat o podmíněné propuštění.

Související články

Další články