Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Zvrhlík Říha ohrožuje vaše děti i na Vánoce, nedaří se ho chytit!

Je opravdu nebezpečný, i když tak na první pohled nevypadá!
Zdroj: Policie ČR
Jak je tohle možné?! To opravdu policie nestačí jednomu sexuálnímu zločinci? Je zvláštní, že se Mikuláš Říha pohybuje na svobodě už pěkně dlouho a stále nic, žádné dopadení.

Mikuláš Říha je známý sexuální deviant, který má spadeno na malé děti a neváhá se před nimi ukájet.

V ústavu pro tyto typy zločinců se mu pravděpodobně nelíbí, a tak opakovaně prchá.

Už několikrát jsme psali, že utekl z léčebny v Kosmonosech a nedaří se ho najít. Naposledy vyvěsila policie jeho fotku 4. prosince. Dnes ji opět aktualizovala. Je tedy zřejmé, že stále není dopaden.

Opravdu si dávejte velký pozor a hlídejte dobře své děti. Mikuláš Říha může být kdekoli a kdykoli zaútočit. I když na první pohled nevypadá nebezpečně, zdání klame!

Říha má soudem nařízené ochranné sexuologické léčení. Byl obžalovaný ze šíření dětské pornografie. Ke svému uspokojení lákal malé děti na internet a pak je přesvědčoval, aby mu posílaly nahé fotky.

V současné době, kdy mají i mladší přístup na Facebook, je opravdu těžké na sociální síti rozpoznat sexuálního devianta. Raději si prověřte, s kým si vaše děti píšou.

Už téměř měsíc není známo, kde se Říha ukrývá, a policie nemá jedinou stopu. Pokud by se vám stalo, že ho někde spatříte, volejte ihned linku 158. Můžete tak uchránit spoustu dětí před nebezpečným zvrhlíkem.

Související články

Další články