Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Zvrhlá úča připravila o panictví školáka (13). Nejdřív sex, pak si mohl hrát na Xboxu

Zvrhlá úča si užila se školákem! Pak mohl hrát na xboxu.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Hodně mužů by si jistě přálo, aby o panictví kdysi přišli právě s učitelkou. Třináctiletému školákovi se to povedlo, jenže pak se ve škole rozkecal a s dováděním s učitelkou má utrum. Došlápla si na ni totiž policie a hrozí jí tvrdý trest.

Učitelka a dvojnásobná matka Louise Aspinall žila prý v nešťastném manželství. Útěchu ale hledala v nesprávné náruči, vyhlédla si totiž třináctiletého studenta, po kterém několikrát loudila sex.

Poprvé, když se za neznámých příčin ocitl v jejím domě. „Nevzpomínám si kdy, ale vzala můj mobil a začala mi procházet kontakty. Chtěla uložit svoje číslo. Políbili jsme se. Byl jsem v šoku,“ uvedl u soudu školák, jehož jméno tají.

O několik dní později už nezůstalo jen u polibků. „Říkala mi, jak se hádá s manželem, že už ji manžel vůbec nezajímá. Že ho nemá ráda, ale ráda má mě, “ dodal chlapec s tím, že pak se oba ocitli v posteli. „Já ani nevím, co se stalo, ale svlékla si kalhoty, tak jsem si sundal i svoje.“ Učitelka chlapce zneužila, on se jí ale nebránil. Pak mu nakázala, aby o jejich hrátkách nikde nemluvil a šel hrát na Xbox, píše web topky.sk.

Školní šuškandou se ale postupem času dostaly nějaké informace k chlapcově matce, která zašla na policii a ohlásila zneužití svého syna. Učitelka čelí obvinění ze sedmi případů zneužívání mladších 16 let. Svoji vinu popírá. Chlapec si podle ní všechno vymyslel jen proto, aby se dělal zajímavým před kamarády, uvádí The Mirror.

Související články

Další články