Učitelka a dvojnásobná matka Louise Aspinall žila prý v nešťastném manželství. Útěchu ale hledala v nesprávné náruči, vyhlédla si totiž třináctiletého studenta, po kterém několikrát loudila sex.

Poprvé, když se za neznámých příčin ocitl v jejím domě. „Nevzpomínám si kdy, ale vzala můj mobil a začala mi procházet kontakty. Chtěla uložit svoje číslo. Políbili jsme se. Byl jsem v šoku,“ uvedl u soudu školák, jehož jméno tají.

O několik dní později už nezůstalo jen u polibků. „Říkala mi, jak se hádá s manželem, že už ji manžel vůbec nezajímá. Že ho nemá ráda, ale ráda má mě, “ dodal chlapec s tím, že pak se oba ocitli v posteli. „Já ani nevím, co se stalo, ale svlékla si kalhoty, tak jsem si sundal i svoje.“ Učitelka chlapce zneužila, on se jí ale nebránil. Pak mu nakázala, aby o jejich hrátkách nikde nemluvil a šel hrát na Xbox, píše web topky.sk.

Školní šuškandou se ale postupem času dostaly nějaké informace k chlapcově matce, která zašla na policii a ohlásila zneužití svého syna. Učitelka čelí obvinění ze sedmi případů zneužívání mladších 16 let. Svoji vinu popírá. Chlapec si podle ní všechno vymyslel jen proto, aby se dělal zajímavým před kamarády, uvádí The Mirror.