Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Zvrat v případu zavražděné Blanky (†71)! Exmanžel, po kterém policie pátrala, je nejspíš po smrti

V případě popravy v Jihlavě nastal velký zvrat!
Zdroj: Profimedia.cz/Policie ČR/Facebook
+ Další 2 fotografie
Hlavním podezřelým z páteční popravy podnikatelky Blanky je její exmanžel Jiří D. Policie po něm vyhlásila pátrání, po několika hodinách ho ale stáhla. V sobotu ráno totiž muži zákona na Chrudimsku našli tělo muže (63) a zřejmě se jedná o expartnera zavražděné.

Brutální vražda paní Blanky otřásla Jihlavou. Střelbu na svůj vůz nepřežila, zabily ji dvě rány. Přestože se jí svědkyně snažila pomoct, žena zemřela. Policie podezřívá jejího exmanžela Jiřího D., který je však pravděpodobně po smrti.

Bývalí manželé spolu podle zjištěných skutečnosti v minulosti podnikali. Osobní spory nakonec přerostly v neshody i v pracovním životě, a tak expartneři skončili u soudu. Ten se konal minulý týden a pan D. v něm prohrál, uvedl server Blesk.cz.

Po útoku pachatel z místa odjel a pravděpodobně taxíkem dojel až na Chrudimsko. Právě tam bylo v sobotu ráno nalezeno tělo mrtvého muže. Mělo by jít o Jiřího D., čemuž nasvědčuje i to, že policie ho záhy odstranila z databáze hledaných osob. Mrtvý měl mít u sebe navíc i střelnou zbraň.

Finální slovo teď bude mít soudní pitva. Ta potvrdí totožnost muže i příčinu smrti, která zatím zůstává neznámá.

Související články

Další články