Opravdu velmi nečekaný zvrat se udál v případu Petra Kramného (35), který pořád ještě čeká na verdikt soudu, zda je vinen nebo nevinen. Prozatím je ve vazbě a vyšetřovatelé venku dávají dohromady všechny důkazy, které by vedly k jeho usvědčení či osvobození.

Na jeho jméně se chce zase „udělat“ Klára Slámová, která se rozhodla, že bude zastupovat rodinu jeho zemřelé manželky Moniky (†36) a hlavně pozůstalé, samotný Kramný má obhájkyni Janu Rejžkovou, která dnes přišla s opravdu neuvěřitelným sdělením.

Server tn.cz dnes zveřejnil telefonát, kde Rejžková tvrdí, že dostala do rukou vyšetřovací spis z Egypta a jejich pitevní zprávu, kde se tvrdí, že Monika a Klára (†8) zemřely přirozenou smrtí. Na dehydrataci.

Podle Rejžkové se jedná o zásadní důkaz a egyptští lékaři jako jediní mají pravdu, neboť pitvu prováděli do čtyřiadvaceti hodin od úmrtí obou žen, a tuto zprávu dostala přes tamní ministerstvo zahraničí.

To je zvláštní, závěry egyptské pitvy totiž nejprve hovořily o otravě a posléze na základě dalšího rozboru českých lékařů se mělo jednat o smrt elektrickým proudem, každopádně ani jedno stanovisko nebralo v potaz, že by smrt byla přirozená, nehledě na to, že na dehydrataci se umírá v různých časových intervalech, zcela jistě ne hromadně najednou, zvláště pokud se jedná o dvě těla každé v jiné fázi vývoje, respektive dospělosti.

Rejžková slíbila, že se ještě k případu vyjádří, a své prohlášení také chystá advokátka pozůstalých Slámová. Počkáme si.