Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Zvláštní modelka s kožní nemocí je hvězdou velké kampaně, nastal konec dokonalosti

Chantelle Brown-Young, známá jako Winnie Harlow, nastolila nové časy.
+ Další 3 fotografie
Konec dokonalých modelek. Plus size dívky okupují magazíny, po molech chodí albíni nebo modelky s kožní nemocí. Doba se mění.

Není to tak dávno, co do plavkového speciálu Sports Illustrated pronika plus size modelka, teď je zase hvězdou velké kampaně modelka s kožní nemocí vitiligo.

Chantelle Brown-Young, známá jako Winnie Harlow, byla dříve kvůli své nemoci šikanovaná, rodačka z Jamajky si zažila nadávky jako zebra nebo kráva, to právě kvůli jejím kožním skvrnám.

Pak se ale dostala do soutěže Amerika hledá topmodelku a úplně se jí změnil život. Najednou se její minus stalo plusem a nyní se o ni mohou modelingové agentury poprat.

Navíc dostala zakázku (prozatím) svého života, stala se totiž hvězdou kampaně Diesel, které si považují i ty modelky, co mají na sobě všechno dokonalé a vybudované jméno k tomu.

Dnes ale platí, že lidé se potřebují s těmito módními ikonami ztotožnit, a když tam máte někoho, kdo je nadpozemsky perfektní, jde to jen ztěžka.

Mohlo by vás zajímat

Další články