Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Zubožený Ronny přišel o oko, ale oslavil první narozeniny. Co na to jeho tyran?

Ronny se i přes těžký osud těší ze života. Před nedávnem přišel o oko.
Zdroj: Facebook - Městský útulek Děčín
+ Dalších 10 fotografií
Týrání malého štěňátka labradora Jakubem L. (24) zasáhlo nejen milovníky zvířat. Je s podivem, že po tak brutálním týrání, zveřejněném na videu, přežilo. Kauza ještě ani neutichla a už je na scéně další tyran, který rád ubližuje nebohým tvorům. Násilník bil psa jménem Ronny tak, že pejsek měl vykopané zuby a zlomenou čelist. Nyní se jeho zdravotní stav lepší, a to i přesto, že mu jedno oko muselo být odstraněno. Nedávno dokonce oslavil první narozeniny, čemuž nikdo moc nevěřil. A co na to jeho tyran?

Ronny je pejsek, který oslavil své první narozeniny. Nikdo v to moc ale nedoufal. Byl totiž dlouhodobě týrán svým majitelem Ondřejem H., který mu vykopal téměř všechny zuby. K tomu Ronny přišel o oko a má taky natržené ucho. Kdyby nebylo všímavého strážníka, dost možná by byl nebohý tvor po smrti. Nyní se nachází v Městském útulku v Děčíně, kde se učí, že jsou na světě i hodní lidé, kteří na jeho narozeniny nezapomněli.

"Přejeme ti k dnešním prvním narozeninám jen to nejlepší. Přejeme ti, ať máš po tom pekle, kterým jsi prošel a které jsi naštěstí přežil, už jen krásný život plný lásky. Život přítele člověka, jaký má správně být. Život po boku pánečka, který tě bude milovat, pečovat o tebe a respektovat, že jsi živá bytost," píší pracovníci útulku v Děčíně, kde se i samotný případ odehrál, na svém facebookovém profilu

Jeho tyran se schovává neznámo kde. Údajně má být v Moravské Třebové, kde se skrývá u rodičů. Přání k narozeninám od něj ale nečekejte. Ronny je navzdory nepříznivému osudu velmi hodný pes, který si hodně zkusil.

Kauzy týraného Ronnyho a i malého štěňátka Marleyho jsou si podobné. I drobný černý labrador zažil mnoho U něho byl ale pachatel při činu natočen na video, takže mu hrozí až dva roky vězení. To se o Ondřejovi H. říci nedá...

Související články

Další články

Nejnovější kauzy