Strašlivý případ násilí na dítěti se stal v čínské provincii Che-nan v centrální Číně. Tříletému chlapečkovi jménem Čchiang Čchiang jeho teta uřízla penis.

Sedmatřicetiletá Süe Pcha-ann si zrovna textovala se svým ctitelem, když ji synovec vyrušil a chtěl si půjčit její telefon s tím, že si chce zahrát hru. Rozzuřená teta vyšla z toalety, v kuchyni vzala nůž a chlapci uřízla penis.

Süe Pcha-ann zrovna hlídala chlapce, zatímco jeho matka byla na návštěvě u sousedky. Po hrůzném činu z bytu utekla. Když se matka po půl hodině vrátila domů, našla svého syna ležet v krvi. „Vedle mého chlapce byl nůž a uříznutý penis. Byl to strašný pohled,“ svěřila se žena Daily Mail.

Žena byla se svým synem okamžitě převezena do nemocnice v Pekingu. „Nůž byl docela tupý a řez nebyl čistý, a i když jsme se snažili zbytek penisu přišít, nepodařilo se to a bude muset podstoupit další léčbu,“ uvedl mluvčí nemocnice. Lékaři ale věří, že za tři měsíce bude chlapcův penis zase v pořádku. Zrůdnou tetu zatkla policie. Ta se ke svému činu přiznala a hrozí jí pět let vězení.