Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

ZRŮDA z Ostravy: Matka na nákupech mlátí holčičku BOTOU! OTŘESNÉ VIDEO

Naprosto děsivé video, na němž žena zákeřně bije malou holčičku, šokovalo celý český internet! Incident se odehrál v ostravském nákupním centru a video je plné vulgarit. Kolemjdoucí, kteří byli svědky toho, jak žena fyzicky napadla dítě, zůstali v šoku.

Video uveřejnil na svém Facebooku Michal V., který zároveň požádal ostatní uživatele sítě o sdílení. „Jestli někdo ví, kdo to je, tak mi dejte vědět a můžu to poslat někam na sociálku. Nebo je tohle v Ostravě normální výchova dětí? Sdílejte!!! Třeba se to někam dostane! Hlavně, že vybíráme peníze na Děti v Africe a u nás děti dostávají botou přes hubu,“ napsal Michal k videu, které je skutečně hodně děsivé.

Matka se na videu snaží obléknout dítě a po chvíli, když ztratí trpělivost, ho začne bít. Nejprve přes nožičku, následně botou do obličeje. Holčička začne plakat… Na videu je rovněž slyšet, jak se u otřesné scény pozastavilo několik lidí, zejména jiná matka s kočárkem. Následují vulgarity, které rozhodně nepatří do slušné společnosti. A i výhrůžky zavoláním sociálky.

Video je skutečně plné brutality k dítěti, má už přes 1 700 sdílení a velké množství reakcí v komentářích. Lidé kruté jednání ženy jenoznačně odsoudili.

Související články

Další články