Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Žralok se mu zakousl do hodně citlivého místa! Jak tato bizarní fotka vznikla?

Šokující video ukazuje muže, který se při potápění setkal se žralokem vouskatým. Ten se do něj zakousl a snažil se ho roztrhnout. Jak toto neuvěřitelné drama dopadlo?

Žralok se zakousl do podbřišku Ervina Maccartyho poté, co se šel potápět u Marathonu na Floridě. Kamarádi se snažili žraloka opatrně odstranit, bohužel neuspěli, a tak přistoupili k razantnějšímu řešení.

Žraloka rozřízli nožem. Pak se jim konečně podařilo rozevřít čelisti a Ervin si mohl oddechnout. O případu informoval deník The Sun.

Maccarty, který zůstal s pokousaným břichem, řekl: „Skočil jsem do vody a plaval přímo k jedné díře, zhruba tak deset stop. Jak jsem se dostal dolů, vyplaval z jiné díry žralok a kousl mě. Měl jsem co dělat, abych se dostal zpět na člun. Vydechl jsem, takže jsem musel nahoru, abych se nadechl. Cítil jsem, jak mě žralok kouše, a musel jsem ho držet oběma rukama, aby mě nerozerval.“

Žralok vouskatý není oficiálně řazen mezi druhy nebezpečné pro člověka. Několik potápěčů už ale napadeno bylo, a to když hladového žraloka vyrušili při pátrání po potravě.

Související články

Další články