Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Poslední rozloučení s ubodaným chlapcem z Hradce plné slz a emocí. Maminka se zhroutila u rakve, volali jí sanitku

Hradec Králové: Ubodaný Filip z Hradce měl pohřeb. Jeho matka se u těla zhroutila
Zdroj: Pixabay
Pohřeb

Čtrnáctiletý Filip, který byl minulý týden ubodán na nádraží v Hradci Králové, měl v pondělí poslední rozloučení. Jeho matka pohřeb neustála a u jeho otevřené rakve, kde se s ním všichni loučili, se zhroutila. Informaci přinesl deník Blesk.

V Hradci Králové minulý týden tragicky zemřel čtrnáctiletý Filip, kterého ubodal dvaatřicetiletý muž, jak jsme již informovali. Pachatel byl krátce poté dopaden, podle všeho měl na chlapce zaútočit kvůli cigaretě.


Maminka poslední rozloučení neunesla

V pondělí se uskutečnil smuteční obřad v kostele sv. Anny v městské části Kukleny. Na pohřeb mladému Filipovi přišly téměř dvě stovky lidí. Jeho bílá rakev byla otevřená kvůli poslednímu rozloučení, nejvíce plakala jeho rodina. Maminka se u bezvládného těla syna psychicky zhroutila.

Podle deníku Blesk matka Filipa u jeho rakve křičela, že chce jít za ním, a podlamovala se jí kolena. Otec Filipa ji však včas zachytil. Nešťastné mamince ale museli volat záchranku. „Zavolejte sanitku, nedokáže chodit,“ křičeli prý lidé kolem ní. Sanitka zároveň ošetřila ještě muže vedle ní, který měl problémy s dýcháním.


Chlapec přišel o život 4. ledna na nádraží v Hradci Králové. Předtím se měl údajně pohádat s dvaatřicetiletým mužem. Podle místních šlo o psychicky labilního narkomana, který po hochovi požadoval cigaretu. Ten mu ji však nechtěl dát a muž na něj podle policie vytasil kuchyňský nůž. Policie po pachateli pátrala hodinu, než ho našla. "Dnes kolem půl šesté došlo na hlavním nádraží v Hradci Králové k násilné trestné činnosti. Podezřelého muže se nám podařilo o hodinu později zadržet," uvedla policie na sociální síti X.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy