Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Odporný útok na Aničku Slováčkovou: Nemá žádnou šanci, umře, napsal bezcitně Pavel Novotný

Anička Slováčková bojuje s rakovinou: Nemá žádnou šanci, umře, napsal bezcitně Pavel Novotný
Zdroj: Herminapress/eXtra.cz/Pavel Dvořák/Koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 8 fotografií
sociální sítě

Starosta Řeporyjí Pavel Novotný (ODS) je známý svými nevybíravými výroky. Tentokrát to ale už očividně přehnal. Na sociální síti X se totiž pustil nejen do Felixe Slováčka kvůli jeho politickým názorům, ale neuctivě se vyjádřil také o jeho nemocné dceři Anně, která bojuje s rakovinou. "Dávám mu pokoj asi rok a půl, co vím, že mu zemře dcera. Anička bohužel nemá žádnou šanci. Ale tohle přehnal," napsal Novotný o Slováčkovi a spustil vlnu nesouhlasných reakcí, po kterých svůj příspěvek smazal.

Pavel Novotný opět šokoval svým příspěvkem na sociální síti X. Starosta Řeporyjí, který je známý svým nevybíravým vystupováním, se tentokrát opřel do rodiny Slováčkových. Politik ODS si vzal na paškál Felixe Slováčka za jeho účast na předvolební akci koalice Stačilo, která je spojena především s KSČM.

Pavel Novotný (ODS): Felix byl debil, Anička nemá žádnou šanci

"Felix byl vždycky debil. Dávám mu pokoj asi rok a půl, co vím, že mu zemře dcera. Anička bohužel nemá žádnou šanci. Ale tohle přehnal," napsal Novotný v příspěvku s fotkou Slováčka ze zmíněné akce. Jeho slova se však téměř ihned dočkala odsouzení a Novotný následně příspěvek smazal.

Felixova dcera Anna si nyní prochází těžkým obdobím poté, co se jí vrátila rakovina.

S ostrou reakcí přišla například šéfka komunistů Kateřina Konečná. "Přijde Vám to (následně označila představitele koalice SPOLU nebo prezidenta, pozn. red.) a vy všichni, co se za tímto pánem – představitelem ODS – jezdíte nadšeně fotit, jako slušná hodnotová politika? Ptám se jen, až o ní budete příště něco kázat," napsala na X.

Novotný si však po tomto ještě přisadil. "Jsi ubohá pí*a, Kateřino. Napsal jsem, co jsem napsal, protože je to tak, jen se to neříká. Na tom, že jsi ubohá, rudá pí*a, to nic nemění," napsal Konečné.

Politici vládní koalice v reakcích mlžili

Označení politici z řad vládní koalice však vesměs jeho chování razantně neodsoudili. "Paní Konečná, s Pavlem Novotným se na řadě věcí neshodnu, na jedné však určitě ano, že komunisté jsou košťata a zločinci," uvedla například v první reakci Danuše Nerudová. V dalším příspěvku však už napsala, že "ten spodní komentář je samozřejmě za mě přes čáru".

Doporučený rozhovor: Anna Slováčková o své práci a co jí dělá radost:"Jako komunistka nemáte absolutně žádný nárok kohokoliv moralizovat. Vy reprezentujete bezpráví, útlak a odporné vrahy. Tak to ani nezkoušejte," napsala zase v reakci europoslankyně a kandidátka do Evropského parlamentu za ODS Veronika Vrecionová.

Novotný se následně za svůj příspěvek omluvil. "Tak já se tedy omlouvám, za zcela nevhodný tweet týkající se rodiny Slováčkovy (Slováček s Patrasovou prostě, neumím to skloňovat). A jděte na týden do prdele. Omlouvám se upřímně a nesmírně svého tweetu lituji," uvedl politik.

V dalším textu přinese redakce eXtra.cz vyjádření Felixe Slováčka.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy