Krajský reportér Michal Janotka je velký seladon a vysportovaný krasavec, který loni sbalil moderátorku hlavních zpráv na Primě Sandru Parmovou (25) a teď spolu tvoří krásný pár.

Michal o sebe opravdu dbá, a pokud někdo sleduje zprávy na Primě, tak ví, že Janotka rád odprezentuje před kamerou svou filharmonii svalů, jejíž koncert nechává rozehrát upnutými tričky a držením mikrofonu, které naznačuje, že by ho rád měl blíže u pusy, ale přes triceps jej blíže k hlavě nedostane.

„V solárku jsem maximálně jednou za týden, moc si to užívám. Ležím v teple a fouká na mě vítr a člověk se opaluje, je to super,“ pochlubil se onehdá Blesku.cz a my máme důkaz toho, že buď kecal, nebo mezitím začal brát solárium mnohem vážněji.

Domů si totiž pořídil vlastní výbavičku v podobě minisolária a po opálení celého těla v klasickém solárku si doma dává ještě každodenní přídavek, aby byl pro Sandru a divačky krásný. A co teprve až bude léto a Michal se bude moci ještě v rámci reportérské práce v terénu samovolně opalovat i klasickým sluníčkem.

To bude krásný svalnatý černoušek k pohledání.