Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Zpráva jako z hororu: Pobožný Láďa Křížek a Kreyson se vracejí! Na turné chystá překvápko, které pravověrní fandové nepoberou!

Zpráva jako z hororu: Pobožný Láďa Křížek a Kreyson se vracejí! Na turné chystá překvápko, které pravověrní fandové nepoberou!
Zdroj: herminapress.cz, archiv Vesmírných lidí

Jeden by řekl, že po šíleném experimentu s bratrskou formací Damiens se zpěvák Ladislav Křížek (50) bude příště vracet trochu navážno, ale že to bude takové psycho...

Poté, co letos i s notně obtloustlým titánem vydal desku Návrat Krále, která se natáčela ve Švédsku (?!), ohlásil letošní koncertní šňůru, ve které se Křížek neubrání reminiscenci na své aktuální hobby - Pána Boha, který sice, co si budeme povídat, neexistuje, ale Křížkovi, jak nedávno potvrdil TV Nova, se otevřela nebesa a zcela se oddal nejvyššímu.

A teď se podržte - jevišti, na kterém bude Kreyson vystupovat, bude vévodit velká socha hlavního hrdiny desky - archanděla Michaela, která bude podle pořadatelů "zcela jistě nejzajímavější sochou v historii naší rockové scény". Na soše totiž pracují architekti, kteří pracovali a ztvárnili postavy ve filmech Narnia nebo Vetřelec vs. Predátor, ale vrcholem jejich kariér je jistě socha pro pobožného českého rockera!

Narozeniny herce v důchodu Jana Kanyzy: Není co slavit, jen vám každý rok přidají další prášky, říká štamgast z Hospody

Související články

Další články

Nejnovější kauzy