Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Zpocená Rihanna se zbláznila: V džínové halucinaci vypadala jako obézní plameňák!

Zdroj: profimedia
+ Dalších 33 fotografií
Zpěvačka Rihanna (30) se vždycky pyšnila ukázkovou postavou, kterou jí všichni mohli závidět. V poslední době však na svůj vzhled kašle a vypadá jako gigantická koule. Své obří tvary navíc zdobí nevkusným oblečením. Tentokrát se zase předvedla jako strašidlo a všechny šokovala nejenom svým outfitem, ale i upoceným obličejem a mastnými vlasy.

Rihanna nemůže rozhodně zapřít svůj skvělý hlas. Zpěvačka z Barbadosu ale v poslední době vypadá poněkud jinak, než ji všichni známe. Nejenom že přibrala nějaká kila navíc, ale její módní vkus se stává tragickým. Připomíná nakynulou kouli bez soudnosti.

Poslední snímky, kde Rihanna odchází od zubaře, nejsou výjimkou. Zpěvačka se u stomatologa asi velmi zpotila, protože její obličej se leskl na všechny světové strany. O mastných vlasech ani nemluvě. Vypadala opět příšerně!

Na své gigantické tělo nasoukala roztrhané džíny a sukni ve stejném odstínu, kterou si podivně dala na své vytahané plandáky. Svůj otřesný outfit navíc doplnila obřím růžovým kabátem se střapatým boa, ve kterém vypadala jako obtloustlý plameňák. Rihanno, kdy se zase vzpamatuješ…

Související články

Další články