Gábina není normální bytost, takže nemohla mít ani normální svatbu. Manžela Jirku si vzala před kamerami v televizní show, v níž čtyři nevěsty soupeřily svou svatbou o pohádkovou svatební cestu.

Kdo sledoval středeční Výměnu manželek, tak nějak tuší, v jakém rozpoložení Gábina byla během natáčení svatební show, která na svoji premiéru teprve čeká. Už tenkrát totiž očividně lila první ligu, a když do kamery promluvila, vyšlo z ní kromě alkoholových výparů diblíkovské kňourání hodné pětiletého dítěte.

O Gábině je známo, že to umí roztočit, a když je pod vlivem, je přítulná. Čeho jediného jsme se ve Výměně nedočkali, byla svlíkačka. Asi už byla ponaučená, protože v show Čtyři svatby už skoro všechno ukázala. „Byla dost pod vlivem alkoholu a všechno vnímala tak napůl,“ komentovala jedna ze soupeřek Gábinin výstup u bazénu, kdy na kameru ukazovala prsa.

A jak dopadla její slavná svatba? Ačkoli si ve Výměně hrála na paničku, očividně za svobodna smrděla korunou, protože šaty koupila za pár stovek a místo dortu narychlo upekla koláč. Asi pro vás nebude překvapením, že show nevyhrála, stejně jako se socka z Kolína nestala SuperStar.