Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Zpěvák Pitbull vyzval miliony svých fanoušků na Twitteru: "Pomozte mojí holce Celeste Buckingham!" O co jde?

Zdroj: profimedia.cz

Celeste Buckingham (18) je v podstatě jedinou finalistkou pěvecké soutěže SuperStar, která má potenciál to dotáhnout dál než na otvíračky Kauflandů a manažerské večírky v předražených barech. Svojí první deskou zbořila české hitparády, píseň Run Run Run nám jede v hlavě doteď.

Celeste od začátku plánovala rozjet kariéru v zahraničí a nyní se jí zřejmě její sen opravdu splní. S videem k Run Run Run soutěží o to, aby jej odvysílala celosvětová stanice MTV. A má jednoho fanouška, který by jí v tom mohl výrazně pomoci.

Známý zpěvák a rapper Pitbull (32) vystavil na svůj Twitter výzvu, aby jeho fanoušci podpořili Celeste v hlasování. "Pomozte mojí holce Celeste Buckingham dostat její video Run Run Run na MTV. Díky." Vzhledem k tomu, že Pitbull má na Twitteru celkem přes 13 milionů followerů, je velká šance, že by mohli zpěvačce výrazně pomoci. Pokud chcete Celeste podpořit i vy, hlasujte pro ni zde

Česká a Slovenská republika by se tak konečně ve světě proslavily i hudebně, což by se hodilo vzhledem k tomu, že nejdál to zatím dotáhla Farna do Polska.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články