Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Zpěvačka Victoria se svlékla v pátém měsíci těhotenství. Mrkněte na její rostoucí bříško!

Zpěvačka Victoria ukázala bříško.

Zpěvačka Victoria (29) už začíná pátý měsíc svého těhotenství. Kvůli tomu, aby stále vypadala dobře, si domů objednala službu, která jí zajistí dokonalé opálení. Při té příležitosti se před objektivem fotografa svlékla a ukázala své rostoucí bříško. Podle svých slov prý Victoria v druhém těhotenství přibírá více, než když čekala svého syna Davida.

„Chodím dvakrát týdně cvičit, což mě udržuje ve formě. V prvních měsících mi nebylo vůbec dobře, připadala jsem si bledá a řešila jsem celulitidu na stehnech“, prozradila Victoria.

Pohlaví dítěte zatím zpěvačka nezná. Vzhledem k tomu, jak je v břiše dítě nastavené, ještě určit nejde. „Pohlaví dítěte bylo na ultrazvuku zatím těžko rozpoznatelné, takže můžeme jen tipovat podle tvaru břicha,“ říká zpěvačka. K téměř čtyřletému Davidovi, kterého má Victoria se svým dlouholetým partnerem Tomem Blythem (43), tak přibude na podzim sourozenec.

Mohlo by vás zajímat

Další články