Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jiří Denisa Procházka koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Zpěvačka Marta Jandová promluvila o nevěře. Jak by ji teď řešila?

Marta žije ve spokojeném manželství.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
Zpěvačka Marta Jandová (43) je hodně temperamentní žena, ale nyní už řeší věci jinak, než tomu bylo dříve. S manželem Mirkem Vernerem vychovávají krásnou holčičku Marušku a Marta si to užívá. Jak by ale reagovala, kdyby musela řešit nevěru? Prý určitě jinak než před lety.

Zpěvačka Marta Jandová (43) žije ve spokojeném manželství s gynekologem Mirkem Vernerem a mají spolu dceru Marušku. Než ho ale potkala, byla by schopná se za nevěru s partnerem ihned rozejít. Dnes by ji ale řešila úplně jinak. Vzhledem k tomu, že je starší a zkušenější a má doma dceru, řešila by nevěru s rozumem a chladnou hlavou.

„Vím, že nemá cenu lepit vztahy, ale kdyby za mnou třeba dříve přišel můj muž, přiznal se, že mě podvedl, a chtěl, abych mu odpustila, řekla bych OK, sbalila bych se a okamžitě bych odešla. Nebrala bych mu telefony a byl by odepsaný,“ řekla zpěvačka v rozhovoru pro portál iDnes.cz. Teď by ale vše řešila úplně jinak.

„Kdyby mě někdo podvedl, tak bych mu to dala pořádně sežrat. To je pravda. Ale kdyby ten vztah jinak fungoval a byly v něm děti, tak bych svoje ego překousla,“ dodala. Jak se zdá, tohle Martě v jejím idylickém manželství nehrozí. V kariéře se navzájem s manželem podporují a Marta má vybudovaný láskyplný domov.

Související články

Další články