Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Zpěvačka Marta Jandová na svatbě Kuchařové předvedla fešného manžela a dceru Marusku. Ten malý andílek není nikomu podobný!

Marta je na svou rodinku neskutečně pyšná.
+ Dalších 5 fotografií
Na svatbě Táni Kuchařové a Ondřeje B. Gregora se to známými osobnostmi jen hemžilo. Nemohla chybět ani jejich rodinná kamarádka Marta Jandová, která si tu slávu nemohla nechat ujít ani se svou rodinou - porodníkem Miroslavem Vernerem a tříletou dcerou Maruškou. Ale kdyby holčičku neměli v náručí, tak by nikdo neřekl, že je to jejich potomek. Ona není ani mamince, ani tatínkovi podobná.

Rodinka momentálně žije v Německu, ale do Prahy přijeli popřát novomanželům a oslavit s nimi ten velký den. I když Marta se snaží svou dcerku před okolím chránit, tak ji na svatbu nakonec vzala. Blonďatá holčička s kudrlinami ale nevypadá ani jako jeden z rodičů.

Sama Marta se dřív nechala slyšet, že občas lidi koukají, jak Marie vypadá, že jí není podobná. Ale ona se každým dnem mění, tak věří, že jednou se bude zpěvačce aspoň trochu podobat.

Vzala s sebou i manžela Miroslava, který je známým porodníkem celebrit, tak je možné, že jednou odrodí i dítě Táně a Ondrovi. Není tajemstvím, že by ti dva chtěli co nejdřív zplodit potomka. Možná proto tak rádi doktora u svého sňatku uvítali. Aspoň má Táňa pojištěno to, že bude v době porodu v těch nejlepších rukách.

Ale teď se vraťme k malé Vernerové. Sami se podívejte, že holčička opravdu není nikomu podobná, ale vypadá jako rozkošný andílek a nemá tvrdé rysy po rodičích.

Mohlo by vás zajímat

Další články