Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jiří Denisa Procházka koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Zpěvačka Kesha už vzdala boj s kilogramy: Stala se z ní neforemná koule, která ukazuje rozcapený rozkrok!

Kesha už diety nedrží.
Zdroj: Profimedia
+ Další 4 fotografie
Zpěvačka Kesha před lety svými hity ovládala světové hitparády. Mladá, sexy a dravá. Měla výstavní postavu a fotila pro pánské magazíny. Jenomže to všechno bylo draze vykoupeno.

Kesha později přiznala, že měla poruchu příjmu potravy. Byla bulimička, takže její perfektní tvary pro focení byly vykoupeny hladovkami, záchvaty přecpávání a zvracením.

Její stav ještě zhoršilo znásilnění producentem, který si říká Dr. Luke. Ten ji měl obtěžovat celou dobu, kdy měla Kesha podepsanou smlouvu s hudební agenturou. Násilný čin mu však prokázán nebyl, i když se za zpěvačku tenkrát u soudu postavily všechny možné celebrity z hudebního průmyslu.

Není divu, že zpěvačka byla výsledkem soudu znechucena a nemá žádnou motivaci se vrátit na pódia a tvořit dál. Aspoň se teď může v klidu najíst a užívat si zaslouženého klidu.

Kdo ví, třeba se jednou na první žebříčky hitparád vrátí! Dneska už naštěstí nemusí být hvězdy vyhublé anorektičky, aby prorazily.

Související články

Další články