Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Zpátky do minulosti: 7 televizních soutěží, které chceme okamžitě vrátit na obrazovky

Zlaté časy televizní zábavy. Kam se hrabou všichni Talenti a X Faktory…
Zdroj: YouTube.com

1. Kolotoč

„Písmenko Ť poprosím.“ Novácká soutěž o pár tisícovek moderovaná Pavlem Poulíčkem, které se účastnily hlavně nejrůznější tety z Horní Dolní. Ty spíš než kvůli výhře přijížděly proto, aby si konečně prohlédly Prahu, pozdravily v televizi vnoučátka a daly poďobanému Poulíčkovi jednu štípanou. Skvělá oddechovka před večeří.

2. Riskuj

„Jak se jmenoval slavný vůdce poraženého chodského povstání?“
„Kozina.“
„Vy jste ale kus debila.“

Jo, jo, Riskuj Honzy Rosáka, to už byla soutěž pro ty, co měli něco pod čepicí.

3. Hry bez hranic

„Atásijooo, pre!“ Sportovní soutěž, které se účastnily nejrůznější evropské státy od roku 1965 až do roku 1999. A byl to Charles de Gaule, kdo přišel jako první s myšlenkou sjednotit Evropu takovouto legráckou. Teď už Hry bez hranic nepotřebujeme, máme přece Evropskou unii. Škoda. Na mladinkou Marcelku Augustovou se vážně hezky dívalo.

4. Hip Hap Hop

Košanda, modří vědí, kuličky štěstí. Anebo taky sprcha a pak hupky šupky do předem připraveného župánku. Bože, jak my tuhle hru milovali.

5. O poklad Anežky České

Kultivovaný Marek Eben a čarokrásná Klára Doležalová (40). Dvojice, která televizní diváky provázela po českých hradech, zámcích a dalších pamětihodnostech zemí koruny české. Nulové výhry, soutěžící nerdi a vlastně trochu nuda, ale byla to jedna z mála soutěží, která měla pro tenhle národ význam, protože opravdu vzdělávala. Marku, vrať se!

6. Nic než pravda

Zničíte si život, budete muset až do smrti chodit kanály, ale zase získáte pár tisíc korun. A to se vyplatí. Do téhle soutěže se z nějakého důvodu hlásila samá lůza s pokřivenou minulostí a bohatými trestními rejstříky. Ke svým hříchům se pak přiznávali Petru Šiškovi a celému národu. A my ostatní jsme se mohli uklidňovat, že existují horší lidé, než jsme my sami.

7. Nejslabší, máte padáka

Samozřejmě že jsme si všichni nejvíc užívali strašně přísnou dominu Zuzanu Slavíkovou a hlavně to, s jakou lehkostí si dávala soutěžící k večeři. Chceme Zuzku zpátky na obrazovku. V tom jejím koženém oblečku. Po desáté hodině. S bičíkem.

Související články

Další články