Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Zoufalý PAROHÁČ Jan Onder láká dívky na své mužství! Pomůže mu to?

Zdroj: reprofoto StarDance, Instagram
+ Dalších 18 fotografií
Tanečník Jan Onder reaguje na krásně zamilovaný vztah své ex přemrštěně... Dokonce ho napadlo se i svléknout donaha. Co k tomu řekl?

Momentálně jeden z nejznámějších tanečníků u nás Jan Onder (31), který je zároveň expřítel Lucie Hunčárové (31), se pochlubil provokativní fotkou, na které je doslova nahý Na pláži se podle svého výrazu zřejmě snaží zahnat smutek z rozchodu, který přišel doslova nečekaně.

Choreograf a úspěšný tanečník ze StarDance randil s Lucií Hunčárovou celých osm let. Jejich vztah však nakonec bohužel nevyšel a dvojice se letos rozešla i na pracovním poli. Zatímco Lucie si za Honzu téměř okamžitě našla náhradu, kuchaře Emanuela Ridiho (43), Onder zatím nikoho nemá. Proslýchá se však, že důvodem rozpadu jejich dlouholetého vztahu byl právě Emanuel, se kterým Lucka tančila ve StarDance.

Honza je momentálně na dovolené na Kapverdských ostrovech Tam si užívá pláže, sluníčko a zasloužený odpočinek. Nahá fotka nenechala na sebe dlouho čekat a Honza celý příspěvek komentoval takto:

„Snažím se ten smutek nějak zahnat...“

Tak snad se nabídky na nový vztah jen pohrnou...

Související články

Další články