Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

„Zoufalá manželka“ Eva Longoria má ve čtyřiceti postavičku jako lusk! Dost výmluv, dámy!

Eva odpočívala v Mexiku.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Krásná herečka a modelka Eva Longoria (40) se proslavila především díky úspěšnému americkému seriálu Zoufalé manželky. Hodně zajímavé je, že všechny její sestry jsou blondýnky světlé pleti s modrýma očima. Dlouhou dobu si Eva myslela, že je adoptovaná. Dokonce byla jako dítě považovaná za velmi ošklivou. Ale to už jsou časy dávno minulé, dnes by se jí měli inspirovat především dámy kolem čtyřicítky, protože to, jak Eva na svůj věk vypadá, je fantastické!

Eva si vyjela na dovolenou do Mexika, kde ji na pláži zachytili paparazzi, a všichni byli překvapeni z toho, jakou má čtyřicetiletá Eva postavu! Lehce by mohla konkurovat svým o dvacet let mladším kolegyním, napsal k fotkám například anglický MailOnline. A my naprosto souhlasíme.

Eva, která od rozvodu s basketbalistou Tonym Parkerem v roce 2011 nenašla toho pravého, o sebe zjevně dbá a hodně se jí to vyplácí.

Všude kolem jsou to jen samé výmluvy, proč dnes nejít cvičit, proč do sebe nacpat ten bůček a začít až zítra, ale pak se dámy nemůžou divit, že vypadají jako Olaf. Eva dokazuje, že věk je prostě jen výmluva.

Takže kdo je zdravý a jeho váha není způsobena zdravotním problémem, kdo může cvičit, zdravě jíst a nedělá to, nemá právo nám tady v komentářích neustále hekat, jak propagujeme samé hubené modelky. Eva totiž není žádné párátko a má postavu prostě tak akorát!

Související články

Další články