Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

ZOO HRŮZY: Zvířata žila v odporných klecích, neznala nic jiného než beton a mříže

ZOO HRŮZY: Zvířata žila v odporných klecích, neznala nic jiného než beton a mříže
Zdroj: youtube
+ Dalších 17 fotografií
týrání
Neskutečné peklo prožívala zvířata v jedné z albánských zoo. Po dlouhých dohadech byli konečně tři mučení lvi odebráni ze soukromého parku a transportováni na lepší místo do Nizozemska.

V Albánii se nachází park se zvířaty, který je považován za nejhorší zoo v Evropě. Zoologická zahrada je v soukromém vlastnictví a ke zvířatům se tam chovají příšerně. Trpí tam a nedostává se jim potřebné zvěrolékařské péče. Malé a špinavé klícky. V tom musela zvířata žít. Většina z nich byla podvyživených.

Po dlouhých dohadech se konečně záchranářům z nadace Four Paws (Čtyři tlapky) podařilo zvířata zachránit. Tři lvi, Lenci, Bobby a Zhaku, byli nejdříve uspáni, poté převezeni do zoo v Tiraně, kde se jim dostalo zdravotní péče. Pak je znovu uspali a transportovali do Nizozemska. Po probuzení na ně čeká krásný výběh, kde si budou žít mnohem lépe. Centrum Felida Big Cat je projekt pro ochranu zvířat, která byla týrána. Lvi tam žijí ve velkých prostorách obklopeni přírodou.

Dalších osm zvířat společně se lvy bylo také zachráněno. Zoo v Tiraně pro zvířata podle Four Paws však také není úplně vhodná, a tak se organizace snaží apelovat na albánské úřady, aby s tím něco dělaly. Podívejte se do fotogalerie na podmínky, ve kterých byla zvířata nucena žít.

Promotéři Clashe odtajnili další porci bizáru: Sumo zápas, dívčí řežba, kontroverzní Laduška i velké překvapení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy