Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Meghan Markle The Voice

Nejnovější kauzy

Znáte tajemství štíhlých holek? Tohle je 5 z nich, která nám vyzradily!

Možná máte i vy kamarádku, která může sníst, na co přijde, necvičit a pít pivo, a přesto je štíhlá jako proutek. Už jste se jí zeptala, jak to dělá? Udělali jsme to za vás!

Není v tom žádná velká věda, a přesto jsou to zásadní věci.

Tohle je 5 tajemství hubených holek, která byste se od nich měla naučit i vy!

1. Chůze jako součást života

Hubené holky si obvykle nevozí zadek v autě nebo MHD, ale do práce i z práce chodí pěšky. Nikdy je nevidíte čekat u výtahu, ale schody si vyběhnou. Snadno a rychle.

2. Snídaně je základ

Všimněte si, že ženy, které nemají problémy s váhou, se nikdy nešidí v jídle a už vůbec ne při snídani. Chodí vaše kolegyně do práce pořád pozdě? Je to možná tím, že snídala…

3. Láska a sex pomáhají k postavě

Štíhlé ženy obvykle žijí ve šťastném partnerském vztahu. Mají dostatek sexu a nejsou nucené trávit probrečené noci s čokoládovou zmrzlinou.

4. Štíhlé holky jsou veselé

Je to tak. Průzkumy dokázaly, že ženy, které mají drobnou postavu, jsou optimističtější než jejich zakaboněné kolegyně. Možná jsou veselé, protože jsou hubené, a možná je to naopak.

5. Každý by měl být trochu sobecký

Štíhlé ženy se neodbývají a dělají si radost, kdykoliv je to možné. Nebojí se utratit za lepší jídlo, oblečení ani poukaz do fitka. Zkrátka co do sebe investují, to se jim vrátí!

Mohlo by vás zajímat

Další články