Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Znásilnila jedenáctiletého chlapce a do vězení nepůjde?! Nad tímhle zůstává rozum stát

Soudce mladé Angličance udělil pouze dvouletou podmínku, a to především
kvůli velké výmluvnosti otce znásilněného chlapce.
Zdroj: twitter.com
Jade Hatt (21) se role chůvy zhostila skutečně po svém. Místo koukání na pohádky se totiž před jedenáctiletým klukem svlékla donaha, z oblečení pomohla i jemu a nakonec si ho "osedlala". I přesto do vězení nepůjde. Jak je to možné?

Soudce mladé Angličance udělil pouze dvouletou podmínku, a to především kvůli velké výmluvnosti otce znásilněného chlapce. Ten si s Jade užil také a na adresu jedenáctiletého kluka prohlásil, že to bere prostě jen jako zářez na opasku.

Prý je šíleně sexuální a byl na celou záležitost plně připraven.

Jenže v rozporu s tím je výpověď samotného chlapce. Celé to dle něj trvalo jen asi 45 sekund a Jade mu řekla, že se jí to líbilo. Jemu ale ne, protože věděl, že je to špatné.

V případu je i mnoho dalších nesrovnalostí. Těsně před stykem prý chlapec chůvě řekl, že je mu 15 a tím dívku přesvědčil. Jenže mladá Angličanka od otce věděla, že je chlapci jen 11.

Soud to celé přičítá údajné nevyspělosti Jade Hatt, kterou se obhajoba snažila zdůvodnit i tím, že od 5 do 7 let ležela dívka v nemocnici. Ať už je to pravda, nebo ne, 21letá Angličanka je první predátorkou z nedávné řady případů znásilněných chlapců, která vyvázla kompletně bez trestu.

Je to podle vás správné?

Související články

Další články