Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

ZNÁSILNĚNÁ EVROPA: Tři kluci ze Somálska uvěznili dívku (16) v hotelovém pokoji v Manchesteru a zneužili ji

ZNÁSILNĚNÁ EVROPA: Tři kluci ze Somálska uvěznili dívku (16) v hotelovém pokoji v Manchesteru a zneužili ji
Zdroj: oficiální zdroj
Tři kluci ze Somálska, kterým je dnes 20 let, byli odsouzeni za znásilnění šestnáctileté dívky. Dívka byla znásilněna na konci ramadánu. Mladí muslimové se údajně těšili, že končí postní období, a chtěli si to pořádně užít. Když jim do oka padla šestnáctiletá dívka.

Nechutný znásilňovací mejdan se odehrál roku 2013 ve Victoria Park Hotelu v Manchesteru. Tehdy všem třem klukům ze Somálska bylo 17 let. Soud je nyní za ohavný čin poslal do vězení. Dohromady dostali 30 let.

Akorát se blížil konec postního měsíce ramadánu a chlapci se těšili na velkou party. Šestnáctiletou dívku jim přivedl ukázat kamarád. Tvrdil jí, že kluci jsou fajn a měla by je poznat.

Kluci později u soudu uvedli, že si mysleli, že bude legrace, a dívka jim přišla jako ideální bezbranná slečinka na fajn zábavu

Vzali ji na hotelový pokoj a hledali, kde by mohli být nikým nerušeni. Nakonec se s dívkou zamkli v koupelně. První ji prý znásilnil Bilal Ahmed Donutil ji k orálnímu sexu. Ostatním se prý do zvrácené sexuální hry moc nechtělo, ale Bilal je prý hecoval. Druhý šel na věc Mowled Yussuf.

Třetí člen partičky Muhyadeen Osman zatím hlídal dveře. Pak ale také šel do koupelny a také prý dívku nutil k sexuálním praktikám.

Pak odešli a dívka zůstala na pokoji sama. Nejprve ohlásila krádež mobilního telefonu. Také se jí ztratily nějaké věci z kabelky. Až druhý den sebrala odvahu a kriminalistům pověděla, co se v hotelové koupelně dělo. Že si nic nevymyslela, dokázaly testy DNA

Soud zasedal ve velmi vzrušené atmosféře. Místa pro veřejnost zabrali příbuzní a známí třech Somálců a vykřikovali, že proces neprobíhá spravedlivě. Somálská manchesterská komunita u soudu křičela, že to není spravedlivý proces, protože "bílá Britka obvinila tři tmavé kluky".

Nejvyšší trest nakonec dostal Muhyadeen Osman, odsedí si 12 let, protože už má za sebou i majetkovou trestnou činnost. Ahmed Bilal si odsedí 9 let a Mowled Yussuf za mřížemi stráví také 9 let.

"Jedná se o mladé, nezralé muže, kteří se prostě nechali unést situací," uvedl podle Daily Mailu obhájce Michael Goldwater. Žalobce mu ale rázně sdělil, že dívku nahnali do koupelny a nedali jí žádnou možnost výběru Musela dělat to, co kluci chtěli. Byla mladá, bezbranná a ve věku 16 let neměla šanci se ubránit.

Související články

Další články