Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Známe osudy dětí z komedie S tebou mě baví svět: Takhle vypadají po 36 letech!

+ Dalších 13 fotografií
Dětské hvězdy
Komedie století, jak bývá legendární film S tebou mě baví svět označován, je nepochybně titul, který mu náleží právem. Režisérka Marie Poledňáková natočilo dílo, které dosud v Česku nikdo nepřekonal. Příběh o tatíncích, jimž manželky na pravidelnou pánskou jízdu v horách přibalí i ratolesti, patří i po 36 letech mezi vůbec nejoblíbenější. Víme, jak po téměř čtvrstoletí dopadli představitelé dětských hrdinů!

U herectví nezůstal ani jeden z protagonistů dětských rolí ve S tebou mě baví svět. Některým z nich dokonce účinkování v komedii století režisérky Marie Poledňákové zničilo život!

Nejtragičtější osud potkal Martu Buchtíkovou alias Kačenku, jak se ale daří ostatním?

1. Matýsek (Lukáš Pelánek)

Jako miminko se zapsal do paměti několika generací Čechů. Lukáš Pelánek to však zjistil až v sedmi letech. Role Matýska pro něj však byla spíš traumatizující a o tom, že by se i později živil herectvím, nechtěl ani slyšet. Dnes si proto vydělává jako pošťák.

2. Dášenka (Zuzana Lisová)

Jednou a dost. Stejně jako představitel Matýska se ani herečka, která ztvárnila Dášenku, k filmu už nevrátila. Zuzana Lisová pracuje v proodnici a pečuje o nedonošené novorozence.

3. Pepíno (Cyril Křůpala)

Že to Pepíno jednou dotáhne do vysokých kruhů, nikoho při pohledu na něj ani nenapadlo. Z jeho představitele Cyrila Křůpaly se ale vyklubal studijní typ, absolvoval mezinárodní obchod a živí se jako obchodní a marketingový ředitel.

4. Kačenka (Marta Buchtíková)

„Já už nejsem holčička,“ říkala Kačenka v komedii století. Ve skutečnosti ale její představitelku Martu Buchtíkovou potkal ještě horší osud. Údajně se dala k náboženské sektě a už léta žije kdesi ve Francii.

5. Bertík (Marek Dvořák)

Jako jediný ze slavných ratolestí měl Marek Dvořák sen zůstat u filmu. U přijímacích zkoušek na FAMU však pohořel a své touhy po kariéře producenta se musel vzdát. Nakonec skončil u podnikání v telekomunikacích.

6. Míša (Václav Korda)

Nezbeda s kudrlinami se stal bankovním úředníkem, umění ale zcela na hřebík nepověsil. Václav Korda se dodnes věnuje loutkoherectví, u kterého si odpočine a naplní i své dětské sny.

Mohlo by vás zajímat

Další články