A to by nebyla Eva Decastelo (37), aby se ještě při tom všem nestačila pořádně odhalit, že jí byla vidět podprsenka. Ona teď frčí ve své podprsenkové výzvě na Instagramu, tak už ji vlastně ukazuje na potkání, ale tak pohled je to stále božský.

I modelka Romana Pavelková (31), která je půl roku po porodu syna Maxe, nechce nechat nic náhodě a přišla si na Kliniku krásy Anděl odpočinout od role maminky a zkusit nějakou tu omlazovací proceduru.

„Už mi není bohužel dvacet, tak si musím trochu dopomoci. Ale my se s holkami hlavně rády sejdeme, odpočineme si od těch našich rodinek a podrbeme. Prostě taková omlazující holčicí jízda,“ prozradila nám zrzavá modelka s úsměvem.

Kosmetickým novinkám neodolala ani moderátorka Lejla Abbasová (36), která se stáhla z veřejného života po rozchodu s Michalem Kocábem, tátou syna Davida, ale na holčičí party nemohla chybět.

Ani jedna z dam to rozhodně nemá zapotřebí, ale je pravda, že prevence je přeci základ. Jen se mohly taky trošku víc odhalit a vzít si příklad z Evy Decastelo, ta s tím problém nemá.