Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Známá politička se nafotila se svou neteří v dětství a to samé zopakovala v dospělosti. Poznáte roztomilé batole na fotce?

Kateřina Jacques se svou neteří, ze které je teď známá moderátorka.
Zdroj: facebook.com

Napodobit fotografii z dětství a podobně se vyfotit i v dospělosti se zalíbilo známé političce Kateřině Jacques. Se svou neteří, kterou není nikdo jiný než moderátorka televize Nova Emma Smetana (26), napodobila fotografii, která vznikla v roce 1988, kdy bylo Emmě pár měsíců.

Půvabná Emma se na rozdíl od ostatních celebrit může pochlubit zajímavým vzděláním. Vystudovala politologii a mezinárodní vztahy na dijonské pobočce francouzské Science Po a na Freie Universität v Berlíně, má české i francouzské občanství, kromě francouzštiny a češtiny mluví anglicky, německy, španělsky a podle svých slov se „orientuje v hebrejštině“. Jejím přítelem je Jordan Haj s izraelskými kořeny.

Smetana kromě moderování i hraje, objevila se v seriálu Ordinace v růžové zahradě nebo v muzikálu Lucie aneb Větší než malé množství lásky, skvěle hraje na klavír a má svou vlastní kapelu.

Související články

Další články