Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Známá moderátorka, která má čerstvé silikony, zdemolovala s partou kamarádů hotel

Zdroj: archiv Evropy 2

Zorka Hejdová si nedávno nechala přifouknout hrudník na velikost tři a se svou partičkou z rádia Evropa 2 se pořádně rozparádila. Během natáčení klipu pro posluchače rádia došlo k pořádnému nepořádku v hotelu a restauraci Buddha-Bar v centru Prahy.

"Nejdřív to bylo úplně nevinné, ale když natáčíte klip, kde se sešla téměř celá parta z Evropy 2, vymkne se to docela snadno," říká moderátorka Zorka Hejdová, jedna ze sexy aktérek natáčení, které se odehrálo v jednom z nejstylovějších hotelů na světě – Buddha-Bar. Při natáčení lítalo vzduchem peří z několika polštářů a sousedé z vedlejšího pokoje si také příliš dopolední siesty neužili.

Manažerka Evropy 2 se pak prý celý den omlouvala vedení hotelu. Video je právě ve střižně a bude to bomba! Můžete se těšit na žhavé postelové scény, sexy hrátky ve vířivce a divoký mejdan, za který by se nemusely stydět ani rockové hvězdy.

Na koho dalšího se v klipu Evropy 2 můžete těšit? Kromě již zmíněné Zorky také na Patrika Hezuckého (45), Markétu Ježkovou, Nastyho, Jindru Ekla, Tomáše Zástěru, Katku Černou, Ondru Vodného a Petra Říbala a nejlepší tanečnici twerku v ČR Anet Antošovou, jejíž vrtění zadečkem nenechá nikoho chladným. Bude to stát za to!

Související články

Další články