Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

Zmenšení ňader kvůli úspěchu? Známý plastický chirurg to doporučuje! Soupeřka tenistky Karolíny Plíškové do toho také šla

+ Další 4 fotografie
Zmenšení prsou mnohé ženy nepovažují za reálné! Vždyť je to jejich dominanta. Jenže existují případy, kdy třeba kvůli úspěchu či zdravotním problémům je rozhodnutí navštívit plastického chirurga vhodným řešením. Oslovili jsme specialistu Patrika Paulise, který zákroky, při nichž dochází ke zmenšení velikosti, doporučuje.

Mnozí možná mají ještě v živé paměti, když se v roce 2013 rumunská tenistka Simona Halep rozhodla zvýšit svoji kondici pomocí chirurgického zákroku. Kvůli velikosti prsů se totiž velmi rychle unavila a měla i problémy se zády.

Tehdy dokonce fanoušci podepisovali petici, která ji měla od činu odradit. Jenže neodradila! Po zákroku tenistka začala vyhrávat jeden titul za druhým a v současné době se přetahuje o post světové jedničky s Karolínou Plíškovou. Ta momentálně žebříčku WTA vévodí.

Redakce eXtra.cz oslovila předního plastického chirurga, který má ve věci jasno. „Pokud existuje problém, je třeba ho řešit. Existuje několik metod, jak zmenšit ňadra. Pacientkám se tak může ulevit třeba od bolesti zad,“ řekl nám plastický chirurg Patrik Paulis. Podle něj se pro zmenšení ňader každý rok rozhodne asi 2 až 3 tisíce Češek. Přesné číslo je poměrně složité zjistit – některým ženám hradí zákrok pojišťovna, jiné si ho hradí samy. Otázkou je, zda jde o nutný zákrok kvůli zdraví, nebo jen snaha o estetično a přitažlivost.

Pokud tedy máte práci nebo sportovní sen, při kterých vám velká ňadra komplikují život, možná nastal čas něco s tím dělat. Simona Halep je důkazem, že obří ňadra nejsou opravdu všechno.

Mohlo by vás zajímat

Další články