Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Změnila se k nepoznání a zmenšila se o 3 centimetry! Ze Zuzany Paroubkové je jiná žena

+ Dalších 8 fotografií
Silnější postava a zrzavé vlasy ji vždy charakterizovaly. Zuzana Paroubková (61) je dnes ale zcela jiný člověk. Hodně zhubla a kvůli problémům s páteří musí při chůzi používat hůlku. Redakci eXtra.cz dokonce svěřila, že kvůli skolióze se zmenšila o 3 centimetry.

Když byla manželkou Jiřího Paroubka, vždy měla nějaké to kilo navíc. Pak přišel rozvod, když si Paroubek našel překladatelku Petru, se kterou se později oženil. Jenže ani tohle manželství nevydrželo pohromadě. I když zatím nejsou rozvedeni, u soudu se potkávají často – nikoliv jako pár, ale jako soupeři ve válce.

Bývalá manželka Paroubka Zuzana za svým exmanželem stále stojí. A od doby, kdy se rozvedla, rezignovala na lásku. „Nikdo nový do mého života od rozvodu nevstoupil. S Jiřím jsme ale přátelé,“ řekla redaktorovi eXtra.cz Paroubková.

Lehké to Zuzana nemá. Bojuje s nemocí zvanou skolióza, při které se jí deformuje páteř. Konkrétně je pro skoliózu patrný typický hrb při rotaci páteře v hrudní části. Kvůli tomu se Paroubková zmenšila o tři centimetry na výšku. „Nejspíš dojde na třetí operaci páteře,“ prozradila.

Co všechno prozradila o svém životě a soudech svého exmanžela? Na to se podívejte v exkluzivním vi­deu.

Mohlo by vás zajímat

Další články