Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

ZLOMOVÉ NOVOLUNÍ ve Vodnáři: Osudově zalomcuje se vztahy, mnohé to nepřežijí!

+ Další fotografie
Astro
Novoluní nastane v pondělí 4. února 2019 v 22:04 hodin ve vzdušném znamení Vodnáře. Slunce se pohybuje Vodnářem do 19. února, kdy po půlnoci vstoupí do Ryb. Slunce přejde do Berana 20. března. Při tomto novoluní se setkají Slunce, Luna, Černá Luna a Merkur ve Vodnáři. Toto novoluní přinese mnoho emocí a nasměruje vás na novou životní cestu. Splní vám velká přání!

Luna ve Vodnáři

Dnu, který nastane novoluním a skončí prvním následným východem Měsíce, říkáme první lunární den. Umí umocnit vše, co se v jeho průběhu stane. První lunární den je dnem očistným. Při novoluní nechte zmizet vše, co si už ve svém životě nepřejete mít. Novoluní ve Vodnáři je výborná konstelace pro úspěšné zahájení jakéhokoli plánu. Dává nám šanci, abychom našli rovnováhu mezi svými nápady, vizemi a skutečným životem. Novoluní vždy přináší silnou energii do nových začátků. Vrhněte se proto do dalšího životního období, nových plánů, projektů a aktivit. Největší vliv má Luna na Vodnáře, ale energii můžeme využít my všichni.

Osudové vodnářské období

Ve dnech, kdy probíhá novoluní ve Vodnáři, se můžeme těšit na různá překvapení. Doba Vodnáře přinese mnohým lidem překvapení a postaví je před situaci, kdy se budou muset rychle rozhodnout. Je potřeba si uvědomit, že do života často přicházejí zlomové okamžiky. Chce se po nás, abychom se rychle rozhodli pro změnu ve svém životě. To jsou přesně ty chvíle, kdy člověk stojí na životní křižovatce a podle toho, jak se rozhodne, ovlivní svůj život na mnoho let. Často se takové situace objevují právě v období, kdy je ve hře Uran anebo vodnářské energie. Pod vlivem těchto energií by se člověk mohl stěhovat, cestovat anebo si vytvořit svůj životní projekt. Člověk se má naučit, že nic není nemožné a že všechno jde, když se chce. Vždy je důležité si uvědomit, že energie novoluní, ale také úplňku, neúčinkují pouze v ten jeden den, ale několik dnů před a několik dnů poté. Proto doporučuji všem, aby si během těchto dnů všímali svých nápadů a myšlenek. Je třeba si uvědomit, že všechny – i ty nejbláznivější – vynálezy byly nejdříve myšlenkou, které nikdo nevěřil. Ale když se najde ten správný člověk, který jde za svým cílem, který ví, co chce a věří, že toho dosáhne, dějí se zázraky. A právě v tomto období si můžete i vy sami do života nějaký zázrak přivolat. Uvědomte si, po čem toužíte a co se vám zdá nemožné.

Rebelanství, volnost a touha

Vodnářům vládne Uran. Rebelantská povaha Vodnáře má svůj původ u vládnoucí planety Uran. Je to planeta, která podporuje silnou touhu po svobodě. Není sice Vodnář jako Vodnář, ale všichni jsou stejní v tom, že potřebují dostatek svobody a volnosti. A stejně se projevují i ostatní lidé v období, kdy vládnou energie Vodnáře. Lidé mají větší touhu dělat si věci po svém. Osvobodit se od situací, které je svazují. Osvobodit se od starostí, které je zaměstnávají. A tak vždy, když probíhá novoluní ve znamení Vodnáře, začne všechno dýchat větší svobodou. Jsou to týdny, které přinášejí touhu rozlétnout se, odpoutat se od země, vycestovat, něco si dokázat. Hlavně co nejméně řešit starosti. Lidé se uvolní, mají lepší nápady, větší plány a touží poznat něco nového a neuvěřitelného. Touží se bavit a také to dělají. Když probíhá novoluní ve Vodnáři, je vhodné si dělat rituály na uvolnění. Kdo má nějaký nápad, může si udělat rituál, ve kterém si bude představovat, jak realizuje svůj cíl.

Čas zábavy, večírků a nových seznámení

Partnerské vztahy jsou u Vodnářů velice důležité. Vyžadují vztahy, ve kterých bojují o svou volnost. Pravda ovšem je, že jen málokterý Vodnář svou volnost po čase nezneužije. Většině totiž chybí disciplína a jsou často naivní. Jen ti vyspělí jedinci chápou, že volnost ve vztahu je zkouškou jejich zodpovědnosti. Vodnáři se rádi, baví a tak potřebují partnera, který stojí nohama na zemi, ale zároveň se bude bavit také. Když je novoluní ve Vodnáři, tak se lidé chovají v partnerských svazcích volněji. Mají tendence oslavovat a chovat se svobodně. Je to jasné. Každý člověk si touží občas vyhodit z kopýtka, ale ve vztahu by se měl řídit větou: „Co nechci, aby partner dělal mně, já nedělám partnerovi.“ Energie Vodnáře vede lidi do různých zábavních podniků, na plesy, na tancovačky. Pod vlivem těchto energií může také proběhnout seznámení s cizincem. Takže, kdo se chce zamilovat do cizince nebo v cizině, tak v době, kdy probíhá novoluní ve Vodnáři.

Mohlo by vás zajímat

Další články