Zlomená modelka se svěřila, že rozchod po tak dlouhé době bolí. „K rozchodu to vedlo už dlouho, nakonec jsem to před týdnem rozsekla a ukončila to. Nikdo třetí v tom není, jenom se nám ten vztah prostě "přechodil“. Nikam jsme se už neposouvali," přiznala kráska na fotbalovém turnaji Brenna Cup 2016 pro nadaci hokejisty Jakuba Voráčka ve Velkých Pavlovicích.

Po osmi letech žádné zásnuby, svatba ani děti. Není divu, že modelka už chtěla něco víc. Ostatně o tom vtipkovala už před rokem. „Na zásnuby čekáme, partner si ze mě dělá legraci, že to bude až na desáté výročí, já doufám, že to stihne dřív. Ale popravdě nikam nechvátáme, vztah se už za ty roky posouvá sám od sebe, prstýnek je už jenom taková třešnička,“ tvrdila tehdy modelka v rozhovoru pro iDnes.cz

Asi tenkrát netušila, že její milý se k vážnějšímu kroku další dlouhé měsíce nerozhoupe. Nicméně o budoucnost Terezy Budkové se nebojíme. Missky nikdy nezůstanou dlouho samy. Určitě ji už má v merku nějaký bohatý podnikatel nebo sportovec.