Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

ZLOM VE VYŠETŘOVÁNÍ: Kočka ujížděl od banální nehody! Proto to vzal protisměrem a zabíjel

Jan Kočka a jeho nehoda.
Zdroj: Facebook, HZS
Předchozí Další
+ Dalších 20 fotografií
Proč se Jan Kočka vydal do protisměru? Před čím ujížděl? Redakci eXtra.cz se to podařilo zjistit. Osmadvacetiletý Kočka ujížděl před banální autonehodou. Nehoda byla nahlášena a Kočka se bál v noci setkat s policisty. Tak to vzal do protisměru. Tam se střetl se stejně starým řidičem dodávky a zabil ho.

Policisté už ví, proč se Jan Kočka na dálnici D11 vydal do protisměru. Ujížděl totiž od lehké nehody, kterou chvíli před tragickou nehodou způsobil.

Věci do sebe zapadají. Kočka měl krátce před tragédií malou autonehodu. Při předjíždění urazil zrcátko vozu, který míjel. Na policisty ale čekat rozhodně nechtěl. Proč asi?

„Způsobil dopravní nehodu. Bylo to krátce před tragickou dopravní nehodou. Řidič Mercedesu jel ve směru na Hradec Králové a předjížděl vozidlo. Tomu vozidlu urazil boční zrcátko. Pak pokračoval dál v cestě. Řidič policii oznámil tuto skutečnost a sdělil, že došlo k té dopravní nehodě a v jakém vozidle jede. Toto bylo naše první oznámení na 158.. Tato nehoda je v současné době evidována na dálničním oddělení policie,“ uvedla pro eXtra.cz policejní mluvčí Petra Potočná.

Policisté nyní čekají na výsledky toxikologických testů. Ty určí, zda byl Kočka pod vlivem alkoholu nebo drog.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy