Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Zlevněná kachna o 60 procent způsobila davové šílenství: Důchodci se málem ubili holemi

Před obchodem se tvořily dlouhé fronty.
Zdroj: facebook.com
GLOSA: Davové šílenství způsobila zlevněná kachna o 60 procent v olomouckém Kauflandu. Jakmile důchodci zmerčili, že se v místním supermarketu prodává kachna za pár kaček, okamžitě zrušili všechny ranní doktory, obrnili se, namazali lokty a kolena Indulonou a vyrazili do boje o kus žvance.

Když se jedná o slevy, tak především důchodci v tomhle směru neznají bratra ani souseda, který jim nosí ke dveřím ranní noviny. Naprostý šok zažili prodavači olomouckého Kauflandu, když se od samotného rána snažili převážně důchodci dostat do prodejny.

Jindy by za kilogram dali 99,90 korun, ale od čtvrtka taková porce přišla jen na 39,90 korun. To znamenalo jediné. Všichni postarší místní lidé zrušili doktory, ranní schůzky s pohřebním ústavem a vyrazili do boje.

Bez řádné přípravy by to nešlo. Důchodci zapojili třicet let nepoužívané obří mrazáky, do kterých by se vešlo celé trio Maxim Turbulenc, namazali si koňskou mastí každý kloub a v obrovských hejnech se slétli na prodejnu.

Po otevření se okamžitě vrhli na zlevněné kachny a v souboji se na nikoho neohlíželi. Ostré lokty šly do akce, levý, pravý hák a kachna byla v košíku. Na celé video se můžete podívat ZDE.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy