Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Zlatý Kája oslaví v pondělí 75. narozeniny. Jeho Ivanka mu uspořádala neskutečně tajnou party!

Ach ta překvapení!
Zdroj: profimedia.cz

Ačkoliv se pětasedmdesátiletý Slavík k žádné velkolepé party údajně neměl, jeho choť Ivanka se rozhodla, že pro něj přichystá překvapení!

Oslavu tak strašně tajnou, že o ní kromě Blesku nebude vědět vůbec nikdo!

Jenže jelikož jsme opravdu investigativní, vypátrali jsme, že tajná party bude probíhat celý víkend na farmě za Prahou, v Čapím hnízdě agenta Bureše Babiše.

Jelikož má Ivanka jak známo za ušima, troufáme si odhadnout, že termín plánovala přesně v době, kdy ve Varech vrcholí letošní filmový festival. Přetahovaná o bulvární novináře, reportéry a fotografy tak může začít!

Podle tajných informací tajnosnubného deníku Blesk se již včera odpoledne začala na party sjíždět velká jména českého šoubyznysu. Nechyběl bavič Karel Šíp, moderátor a muzikant Aleš Háma, režisér Jiří Adamec, moderátor Jan Kraus s partnerkou Ivanou Chýlkovou, herec Pavel Zedníček, herec a muzikant Ondřej Brzobohatý s partnerkou Taťánou Kuchařovou a maminkou Hanou Gregorovou, dlouholetí Karlovi přátelé z branže Jaroslav Uhlíř, Karel Štědrý a Karel Vágner, rocker Petr Kolář a další a další…

Party údajně potrvá do odpoledních hodin, odkud se pak celá osádka přesune do Prahy.

My tedy Karlovi pogratulujeme až v pondělí, protože Čapí hnízdo je z naší redakce moc daleko!

Související články

Další články