Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Zlatokopky, puknete závistí. Takhle si Miss Tereza Chlebovská ochočila bohatého fotbalistu!

Zlatokopky, puknete závistí. Takhle si Miss Tereza Chlebovská ochočila bohatého fotbalistu!
Zdroj: Instagram
Zdá se, že Česká Miss Tereza Chlebovská našla recept na to, jak zkrotit talentovaného fotbalistu a mít ho jen pro sebe. Dokonce to zašlo tak daleko, že jí miláček Pavel Kadeřábek připravuje i po dvou letech stále nová překvapení. Koukněte se, jaký je to muž v domácnosti.

Málokdo dával vztahu modelky s fotbalistou naději. Jenže Tereza Chlebovská (25) není taková zakřiknutá pipinka, jak by se na první pohled zdálo. Moc dobře věděla, že taková šance už se nemusí v životě opakovat, a svého kopačku Pavla Kadeřábka (23) si pořádně zaháčkovala.

Kluka s milionovýma nohama si ochočila tak, že jí dokonce peče doma i dorty ve tvaru srdce. Aby toho nebylo málo, tak mu na to dokonce pořídila i speciální zástěru. Kdo by si myslel, že zaneprázdněného fotbalistu ona rozmazluje pochoutkami, tak se mýlí, je to právě naopak.

Zdá se, že Pavel přijde domů z náročného tréninku a místo aby šel odpočívat, tak se vrhne ke kuchyňské lince, aby potěšil i mlsný jazýček své lásky. Nad tím opravdu zůstává rozum stát. Holky z Kozičky teď musejí pukat závistí a ptát se, jaký je ten recept, aby je taky kopačka či hokejka takhle obskakovaly.

Bohužel Tereza svoje "know-how" neprozradila, ale je vidět, že její recept funguje na sto procent. Pavel nemá potřebu běhat za fanynkami a ještě skvěle peče. Bravo, Terezo, tohle se povede jedné z tisíce!

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy