Málokdo dával vztahu modelky s fotbalistou naději. Jenže Tereza Chlebovská (25) není taková zakřiknutá pipinka, jak by se na první pohled zdálo. Moc dobře věděla, že taková šance už se nemusí v životě opakovat, a svého kopačku Pavla Kadeřábka (23) si pořádně zaháčkovala.

Kluka s milionovýma nohama si ochočila tak, že jí dokonce peče doma i dorty ve tvaru srdce. Aby toho nebylo málo, tak mu na to dokonce pořídila i speciální zástěru. Kdo by si myslel, že zaneprázdněného fotbalistu ona rozmazluje pochoutkami, tak se mýlí, je to právě naopak.

Zdá se, že Pavel přijde domů z náročného tréninku a místo aby šel odpočívat, tak se vrhne ke kuchyňské lince, aby potěšil i mlsný jazýček své lásky. Nad tím opravdu zůstává rozum stát. Holky z Kozičky teď musejí pukat závistí a ptát se, jaký je ten recept, aby je taky kopačka či hokejka takhle obskakovaly.

Bohužel Tereza svoje „know-how“ neprozradila, ale je vidět, že její recept funguje na sto procent. Pavel nemá potřebu běhat za fanynkami a ještě skvěle peče. Bravo, Terezo, tohle se povede jedné z tisíce!