Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Zlatá mládež není před kamerou ČT zadarmo! Víme, kolik tito zpovykanci dostali

Tato partička rozhodně nedělá nic jen tak.
Zdroj: Česká televize
+ Dalších 28 fotografií
Dalo to práci, ale zjistili jsme, kolik dostali mladí zpovykanci, kteří exhibují v reality show Zlatá mládež. A rovnou říkáme, že pro takovou Moniku Štikovou z reality show Štiky jsou to vlastně drobné.

Rodina Moniky Štikové (45) dostala za účinkování v reality show Štiky podle našich informací dva miliony korun (Monika, její manžel, Charlotte a drobné zbyly i na Slováka Iva). Tu samou částku dostala Ornella (25) a Pepa Kokta. Za takovou cenu pustili štáb TV Prima na čtvrt roku do svého soukromí.

Ve srovnání s touto sumou jsou honoráře za Zlatou mládež legrační. Takový MikeJePán třeba rád vypráví, že umí točit miliony, ale realita je jinde. Podle oslovených kolegů z „youtuberské branže“ vydělává kolem 100 000 měsíčně. To je slušná cifra, ale milion za 30 dnů prostě vypadá jinak.

Za kolik tedy šli tihle kluci a holky do reality show Zlatá mládež? „Česká televize rozhodně nerozhazuje. Tam se šetří a bylo to vidět na každém kroku. Ty největší hvězdy dostaly něco málo přes sto tisíc korun za celé natáčení. Každý ale nedostal stejně. Kdo byl do té doby neznámý, tak nemůže myslet na to, že si sáhne na stejný honorář jako ten, kdo denně plní internet,“ sdělil redakci eXtra.cz člověk, který se na vzniku celé show podílel.

„Peníze pro mě nebyly na prvním místě. Je ale dobré být vidět, aby to podpořilo moje další projekty. Kdyby šlo jen o honorář, tak do toho asi nejdu,“ uvedla pro eXtra.cz jedna z hvězdiček s tím, že by s námi ani vlastně o penězích mluvit neměla.

Momentálně zjišťujeme, kolik Českou televizi stála celá druhá řada Zlaté mládeže a jakým způsobem byl projekt financován. Sledujte eXtra.cz, přineseme vám další čísla.

Související články

Další články