Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Zkažené Velikonoce Nikol Švantnerové: Tajemný přítel skončil náhle v nemocnici, rohlíky místo romantiky

Nikol Švantnerová je oporou svému příteli, který je v nemocnici.
Zdroj: Se souhlasem N. Švantnerová, koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
Co se stalo?

Na tyto Velikonoce modelka Nikol Švantnerová (29) jen tak nezapomene. S tajemným partnerem měli strávit romantické chvilky v Budapešti, místo toho ale její milý skončil na nemocničním lůžku a Nikol ho chodí navštěvovat, jak informovala modelka na svých sociálních sítích. 

Krásná modelka a influencerka Nikol Švantnerová měla v plánu užít si se svým partnerem romantické Velikonoce v Budapešti. Jenže osud tomu chtěl jinak a Nikol nyní tráví čas hlavně v nemocnici, kam dochází za svým tajuplným přítelem.

Do stories na Instagramu přidala několik fotografií z nemocnice, přičemž na jedné z nich je vidět, že spolu vyrazili na krátkou zdravotní procházku. „Zdravotní procházka a zpátky na lůžko,“ připsala k fotografii na svém Instagramu.

Nikol Švantnerová: Romantická večeře trochu jinak

Kromě toho Nikol na sociálních sítích odhalila, že měli s přítelem strávit nějaký čas v hlavním městě Maďarska. „Měli jsme právě teď večeřet v Budapešti, tak máme romantickou večeři trochu jinak,“ napsala ke snímku, na němž oba dva drží rohlíky se slaninou a sýrem.

Co se jejímu partnerovi stalo, modelka zatím neprozradila. Fanoušci ani nevědí, o koho se jedná, jelikož si Švantnerová pečlivě střeží soukromí. V listopadu minulého roku potvrdila rozchod s fotbalistou Patrikem Dresslerem, s nímž žila pět let. Tři měsíce po rozchodu si už ovšem našla novou lásku, s kterou je doteď.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy