Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Zkažené plastiky celebrit, díl II.: Mašlíková chtěla obrovské balony, prošla si komplikacemi, teď chce své čtyřky zase zmenšit

Hana Mašlíková
Zdroj: herminapress.cz
+ Další fotografie

Modelka Hana Mašlíková (31) toužila po dmoucím se hrudníku tak dlouho, až se rozhodla pro plastickou operaci. Z malých dvojek jí pod rukama chirurga vznikly obrovské čtyřky. Jenže za rok od provedení musela Hanka kvůli komplikacím na další zákrok. U levého prsního implantátu se udělala kapsle, která hyzdila tvar ňadra. Modelka tehdy podcenila nošení pooperační podprsenky, kterou kvůli přehlídce sundala dříve, než měla.

Po další reoperaci už poctivě dodržovala rekonvalescenci a její tělo od té doby zdobí luxusní čtyřky. Jenže i ty už nejsou Mašli příliš dobré a chce je opět zmenšit. Potom, co byla veřejností, na jejíž názor Hanka hodně dá, nařčena z toho, že má na hrudníku dva fotbalové míče, zatoužila po prsou o velikost menší. Operaci chtěla stihnout ještě do doby než otěhotní, ale to se jí zřejmě nepovedlo.

Jak jsme vás již informovali, Mašle intenzivně pracuje na miminku s fotbalistou Michalem Kadlecem (28) a je jen otázkou času, kdy oznámí, že je v jináči.

Související články

Další články