Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Živý Ken Rodrigo Alves se už úplně zbláznil: Míří na další operaci, i když může umřít. Co si nechá odstranit tentokrát?

Živý Ken Rodrigo Alves se už úplně zbláznil: Míří na další operaci, i když může umřít. Co si nechá odstranit tentokrát?
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 52 fotografií
Živý Ken Rodrigo Alves je dobrovolně pokusným králíkem a živou reklamou na ordinace plastických chirurgů. Přestože již nechtěl žádné tělesné úpravy, nelíbí se mu jeho tlustý pas, a proto si chce ještě nechat odstranit několik žeber, aby nemusel hubnout. Spousta doktorů už odmítla provádět na jeho těle další kosmetické úpravy, protože vážně hrozí, že by při nich mohl Rodrigo zemřít.

Rodrigo Alves opravdu hazarduje se svým životem. Před nějakou dobou ho lékaři upozornili na to, že pokud bude podstupovat tolik plastických operací i nadále, tak by ho to mohlo stát život. Živý Ken tak slíbil, že už žádnou další nepodstoupí.

Dlouho mu to ale nevydrželo. Při pohledu do zrcadla se mu jeho tělo nejspíše nepozdávalo, a tak se rozhodl, že bude hubnout. Zatímco pro normálního člověka by to byl signál k tomu, aby začal chodit do posilovny, Rodrigo zvolil úplně jinou možnost.

Nelíbí se mu jeho široký pas, a tak se opět chystá podstoupit plastickou operaci, při níž mu doktoři odstraní několik žeber. Zároveň si je moc dobře vědom toho, že zákrok nemusí dopadnout dobře a on zemře. Jeho rozhodnutí mu ale nikdo nevymluví.

Související články

Další články